Курячі яйця

Чоловік поставив 4 яйця одне на одне та встановив рекорд Гіннеса – вражаюче відео

Shutterstock

"Не можу дочекатися, щоб спробувати більше у майбутньому"

Мешканець Ємену поклав чотири яйця одне на одне та побив свій власний рекорд Гіннеса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-акаунт Guinness World Records Arabia.

Ентузіаста звуть Мохаммед Мукбель. Вперше він встановив рекорд у Стамбулі, де склав одночасно три яйця. Однак, нещодавно він перевершив своє досягнення.

"Багато людей у ​​всьому світі не усвідомлюють важкої роботи, пов'язаної з балансуванням. Балансування впливає на ваше тіло через високий рівень зосередженості, необхідний для досягнення такого. Найскладнішим у спробі було знайти центр ваги для кожного яйця через його унікальну форму та текстуру", – прокоментував своє досягнення рекордсмен.

Дивовижно, але Мукбель не планує зупинятися на досягнутому:

"Я вважаю себе амбітною людиною, і я прагну продемонструвати свої вміння всьому світу одного дня. Побити два рекорди було благословенням, і я не можу дочекатися, щоб спробувати більше в майбутньому"

Мохаммед Мукбель
Мохаммед Мукбель
Фото: guinnessworldrecords.com

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що 11-річна українська гімнастка встановила новий рекорд Книги Гіннеса.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ