Бойові мистецтва

Міжнародна федерація дзюдо дозволила змагатися росіянам та білорусам

Unsplash

"Це рішення дозволяє можливість чесної участі та рівних шансів для усіх дзюдоїстів, які крокують на шляху до олімпійської мрії"

Виконавчий комітет IJF дозволив представникам рф і Білорусі у дзюдо змагатися на міжнародних змаганнях під егідою Міжнародної федерації дзюдо. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на відповідну резолюцію.

Взяти участь у змаганнях зможуть тільки ті спортсмени, які пройдуть перевірку на предмет відсутності "пропаганди війни". Зокрема, це стосується соцмереж.

Проведенням перевірки займатиметься "незалежна та авторитетна" компанія, як зазначили в IJF. Скільки вона триватиме – наразі не повідомили.

"Це рішення дозволяє можливість чесної участі та рівних шансів для усіх дзюдоїстів, які крокують на шляху до олімпійської мрії", – йдеться у резолюції.

У заяві не вказали, чи допустять росіян до чемпіонату світу, який триватиме з 7 до 14 травня. Крайній термін подачі заявок на участь у змаганнях був вчора, 29 квітня.

Раніше Зеленський заявив, що мер Парижа виступає проти участі російських спортсменів в Олімпіаді-2024.

Дивіться також відео 5 каналу: "Хлопці ПРАЦЮЮТЬ через страх, через "НЕ МОЖУ". Бахмут сьогодні. 93 бригада. Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ