S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробники S.T.A.L.K.E.R. передали бійцям ЗСУ 100 бусів – відео

@stalker_thegame / Twitter

"Ми пишаємось тим, що допомагаємо Збройним Силам України в їхній героїчній роботі!"

Розробники популярної комп'ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. передали 100 бусів бійцям Збройних Сил України. Відповідне повідомлення з'явилося на офіційному акаунті гри у Twitter, передає "Дивогляд".

Буси марки Volkswagen Transporters були придбані спільно з організацією MK Foundation і передані воїнам, що служать у лавах Збройних сил України.

"Ми пишаємось тим, що допомагаємо Збройним Силам України в їхній героїчній роботі! Ми продовжуємо працювати над тим, щоб наблизити перемогу. Є багато способів надати позитивний вплив та допомогти підтримати Україну. Кожен внесок, хоч би яким маленьким він був, має значення", – написали на сторінці S.T.A.L.K.E.R.

Армія вже отримала буси і готова використовувати їх на фронті. Чотири транспортні засоби перебувають у розпорядженні "Вовків да Вінчі", а ще 13 бусів передали 41-й окремій механізованій бригаді.

"Кожна пожертва, кожна волонтерська ініціатива та будь-яка допомога є важливими і наближають нас до того дня, коли десятки мільйонів людей зможуть повернутися до мирного життя, світу – до відновлення, а сталкери – до Зони", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "хлопчик з банки зі згущеним молоком" виріс і допомагає ЗСУ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ