Україна

Українці стали донатити вдвічі менше, ніж минулого року – опитування

shutterstock.com

В опитуванні взяли участь українці, які залишаються вдома або виїхали за кордон

У 2023 році українці стали донатити вдвічі менше, ніж у 2022-му. Про це свідчать результати опитування комунікаційної агенції Postmen, передає "Дивогляд".

В середньому українці надсилають на допомогу ЗСУ 1525 грн на день. Цей показник вдвічі менший, ніж спостерігався минулого року.

Дослідники провели опитування 80% українців, які залишаються в Україні поки триває війна і близько 20% тих, хто перебуває за кордоном з початку повномасштабного вторгнення.

Близько 56% опитаних стверджують, що за рік війни їхні витрати суттєво збільшилися. Також зросла кількість тих, у кого зменшилася кількість заощаджень або вони взагалі зникли.

Українці не заощаджують на продуктах харчування (45%), медичних препаратах (42%) та оплаті комунальних послуг (31%). Також ще більше людей продовжують підтримувати українські бренди.

Дослідники помітили, що чим більший вік респондента, тим менше він донатить на потреби української армії. Особливо це спостерігається серед українців, старших за 50 років. Молоде покоління готове донатити більше.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що буде з пенсіями громадян, які покинули Україну.

Дивіться також відео 5 каналу: Пантеон Героїв для тих, хто віддав життя за Україну: обговорювали історики і військові / включення

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ