Джек Глісон

Зірка "Гри престолів" Джек Глісон продасть на аукціоні статуетку короля Джоффрі для допомоги ЗСУ – фото

Prozorro

Актор особисто передасть лот покупцю і залише на ньому свій автограф

Зірка серіалу "Гра престолів" Джек Глісон, який незабаром відвідає Україну, виставив на аукціон статуетку короля Джоффрі, а всі кошти надішле на допомогу ЗСУ, розповідає "Дивогляд" із посиланням на Prozorro.

16 лютого ірландський актор приїде в Україну і прижене разом із друзями пікап для ЗСУ, на який у Великій Британії масово збирали кошти. Також Джек Глісон виставив на аукціон статуетку короля Джоффрі Баратеона з серіалу "Гра престолів", виручені кошти з якої віддасть на допомогу ЗСУ:

"Всім привіт! Мене звати Джек Глісон. Я хочу підтримати Україну в її боротьбі за Незалежність. Незабаром я приїду до вас на кілька днів, а зараз, підтримуючи ініціативу українських колег, я хочу виставити на аукціон статуетку, виготовлену одним художником в Лос Анжелесі. Переможцю я особисто підпишу і передам статуетку в Києві 16 лютого, або ж мої друзі вишлють її куди потрібно", – сказав актор.

Взяти участь в аукціоні може будь-хто з охочих. Стартова ціна лоту становить 10 тис грн з урахуванням ПДВ. Завершення прийому пропозицій відбудеться 14 лютого, а результати оголосять 15 лютого. Усі отримані з продажу кошти перерахують на купівлю тепловізора для української армії.
 
Джек Глісон особисто вручить статуетку переможцю і залише на ній свій автограф.

Під час свого візиту до Києва ірландець проведе кілька майстер-класів, поспілкується з акторами, відвідє столичні театри, зустрінеться з військовослужбовцями і візьме участь у благодійних зборах коштів та аукціонах на підтримку ЗСУ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що зірка "Зоряних воєн" збирає гроші на безпілотники для ЗСУ.

Дивіться також відео 5 каналу: Це ж очевидно! ДОРОГИ будуватимемо ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ – Порошенко про СКОРОЧЕННЯ ВИПЛАТ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ