Внаслідок ракетного удару по Умані загинув учасник гурту FOXTROTT Володимир Макаровський

Внаслідок ракетного удару по Умані загинув учасник гурту FOXTROTT Володимир Макаровський

відкриті джерела

"Справжній музикант, справжня людина. Талант. Вчитель"

У результаті ракетного удару рашистів по Умані загинув легендарний рок-музикант Володимир Макаровський, передає "Дивогляд".

Рок-виконавець з Миколаєва тривалий час виступав у складі гурту FOXTROTT. Свого часу його пісні лунали звідусюди, а гурт був дуже популярним.

Новина про загибель Володимира Макаровського в результаті ракетної атаки росіян на Умань сколихнула мережу. Його пам'ять вшанували українські музиканти і культурні діячі.

"Дядько Вова. Макаровський. Старший товариш, музикант, вчитель. Найфірмовіший рокер зі стареньких, якого я знав. Саме він дав мені зрозуміти, як можна і потрібно виконувати якісний рок англійською мовою. Добряк, справжній індіанець. Народився лише не там, де треба. Можу не покрививши душею порівняти його з багатьма західними вокалістами. Помер також не там, де треба. У заповідному місці, в Умані від прильоту "визволителів"...Спочивай з миром", – написав у Facebook музикант Антон Слєпухін.

Пам'ять легендарного артиста вшанувала й українська співачка Джамала. У своєму Instagram вона розмістила Stories доньки рокера:

"Сьогодні в Умані помер батько моєї подруги. Володимир Макаровський. Співавтор декількох моїх пісень, музикант та дідусь трирічної онуки... Мої співчуття, не пробачимо", – написала Джамала.

Українці також вшанували пам'ять Володимира Макароського у коментарях під дописами про його загибель:

  • "Світла пам'ять Вові, щира подяка за ті дива, що він нам дарував";
  • "Важко розлучатися з такою людиною. Він був і вчителем, і другом, і багато в чому прикладом. Стільки планів було, стільки музики гарної написано. Він альбом такий класний писав, справді видатний... Нам його дуже не вистачатиме";
  • "Свого часу я жив навпроти його будинку... До нього завжди можна було зайти в гості, попити чаю та поговорити про музику. Він завжди ділився з нами, молодими рокерами, усім, що умів і знав... Справжній музикант, справжня людина... Талант... Вчитель".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у боях проти окупантів загинув учасник гурту SilverTown.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗА УМАНЬ! Прикордонники помстилися росіянам за обстріл житлового будинку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ