Фігурне катання

Українські фігуристи випустили звернення щодо участі росіян у міжнародних змаганнях – відео

Pixabay

Спортсмени держави-агресорки не мають жодного морального права для участі

Українські фігуристи у новому зверненні заявили, що участь представників рф у будь-яких міжнародних змаганнях є неприпустимим. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Українську федерацію фігурного катання на ковзанах.

Українські спортсмени, які неодноразово успішно виступали на чемпіонатах світу, Європи, Олімпійських іграх, записали потужний ролик. Продюсером останнього стала олімпійська чемпіонка Оксана Баюл.

За словами фігуристів, російські спортсмени не мають морального права брати участь в міжнародних змаганнях. Річ у тому, що представники рф підтримують агресію проти України та не засуджують злочини, які здійснює їхня країна проти українців.

Раніше ми розповідали, що російських дзюдоїстів допустили до змагань, серед них на Чемпіонат світу поїдуть офіцери зс рф.

Дивіться також відео 5 каналу: ЄВРОБАЧЕННЯ-2023: Хорватський гурт уже наробив шуму, а дехто просив вибачення в українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ