Прапор Бразилії

На знак підтримки України: у Бразилії футбольний клуб прийняв кольори та назву команди "Маріуполь"

flagi.in.ua

"Маріуполь – символ стійкості українського народу та нації"

Керівництво бразильського футбольного клубу "Бател" вирішило тимчасово прийняти назву та кольори команди української Прем'єр-ліги "Маріуполь". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу команди.

Це команда з міста Гуарапуава, в якому 75% із 52 тисяч мешканців мають українське коріння. "Бател", який виступає у третьому дивізіоні штату Парана, опублікував у соцмережі колаж на підтримку клубу.

"Маріуполь став найбільш обстрілюваним містом України. 90% міста припинило існувати: школи, театри, кінотеатри та футбольна команда. 19 березня 2022 року "Маріуполь" має зіграти з "Колосом" на домашньому стадіоні імені Володимира Бойка на відстані 57,3 кілометра від кордону з росією, але цей матч так і не було проведено", – йдеться у повідомленні.

Колаж
Колаж
Фото: bateloficial / Instagram

У клубі повідомили, що "Бател" прийме назву та кольори клубу "Маріуполь", а також подбає про гравців, поки ті не зможуть повернутися додому.

"Маріуполь – символ стійкості українського народу та нації. Давайте збережемо традиції та пристрасть до футболу. Настав час подбати про цю команду, поважати ці кольори та зберегти їхню історію. У країні футболу", – додали у клубі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, які спортсмени з росії і Білорусі підтримують війну в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЯНИ zАВИВАЮТЬ | БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ