Боксерські рукавиці

Українського боксера змусили прибрати прапор України на міжнародному турнірі – відео

Shutterstock

Одразу кілька українців здобули "золото", але епізод із прапором зіпсував загальні враження

Український боксер Данило Заморило переміг на турнірі у Литві та вийшов під час церемонії нагородження з прапором України, але його змусили його зняти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Luckypunch.net.

Українець переміг у ваговій категорії 63,5 кг представника Казахстану Султана Муссінова та, відповідно, здобув "золото". На церемонію нагородження 21-річний Данило вийшов із прапором України на плечах, але один із представників організаторів сказав йому прибрати прапор.

Також на цьому турнірі здобули "золото" українці Юрій Захарєєв та Олександр Хижняк. Є думка, що Федерація боксу Литви, яка організувала турнір, дотримувалася протоколу, в якому передбачено, що ніхто не може перебувати з прапором на п’єдесталі пошани. З усім тим офіційних коментарів щодо цього немає.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські спортсмени не братимуть участі в Олімпіаді-2024, якщо там будуть росіяни та білоруси.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЯ провалила зимовий наступ. БОЇ за ВУГЛЕДАР | Час новин: ранок - 02.04.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ