Пошта

Вершина нахабства: чоловік хотів продати сусіду посилку, яку він у нього вкрав

Shutterstock

Він показав записку, яку отримав від зухвалої людини

Чоловік поділився дивною історією про свого сусіда, який спершу вкрав у нього посилку, а потім зробив йому дивну пропозицію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Мужчина оформив у мережі замовлення на тканину для ландшафтного дизайну, але чомусь так і не отримав товар поштою. За кілька тижнів він помітив біля своїх вхідних дверей записку від сусіда.

Той написав про "доставлену випадково" тканину, яку він запропонував йому придбати чи просто обміняти.

"Привіт! Я Сем, я живу далі вулицею. Декілька тижнів тому нам випадково доставили тканину для ландшафтного дизайну, у нас залишився один рулон, якщо ви зацікавлені у його покупці. Ми продаємо його, але якщо ви хочете щось обміняти на нього, ми могли б щось придумати. Напишіть мені, якщо вам цікаво", – йшлося у ній.

Записка
Записка
Фото: Reddit

Як замовник тканини відреагував на цей зухвалий вчинок – невідомо, але припускаємо, що у нього була серйозна розмова з сусідом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка виявила на пляжі пляшку із запискою, яку кинули у воду 34 роки тому, і знайшла автора.

Дивіться також відео 5 каналу: СКАНДАЛ із Міс-Україною. Колаборантки серед претенденток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ