Жінка знайшла на пляжі пляшку з запискою, яку запустили у воду 34 роки тому

Жінка виявила на пляжі пляшку з запискою, яку кинули у воду 34 роки тому, і знайшла автора – фото

saltwire.com

"Хтось нарешті отримав повідомлення після всіх цих років"

У Канаді, провінції Квебек, жінка на ім'я Труді Шеттлер знайшла пляшку, яку кинули у море 34 роки тому, передає "Дивогляд" із посиланням на saltwire.com.

Жінка розповіла, що гуляла пляжем неподалік свого котеджу в Пагуачіу, коли раптом побачила на камені пляшку, в якій була записка, яку написали на звороті пачки цигарок. Через потрапляння води у пляшку записку було пошкоджено, але жінка змогла розібрати, що послання було датовано 29 травня 1989 року, тобто пляшку запустили в море 34 роки тому неподалік Порт-о-Шуа.

В імені автора послання жінка змогла розібрати лише кілька літер. Пізніше Труді Шеттлер розмістила фотографії своєї знахідки у Facebook. Допис поширили понад 200 осіб і згодом його побачив чоловік на ім'я Рік Гемлін, який мешкає у Порт-о-Шуа. Чоловік одразу ж впізнав у записці почерк свого батька:

"Щойно я це побачив, я одразу зрозумів, що написано, і сказав: "Це тато", – поділився Гемлін.

Чоловік розповів, що його тато під час риболовлі часто запускав у воду пляшки з записками, які були написані на звороті сигаретних пачок. Він помер два роки тому у віці 72 роки.

Рік Гемлін повідомив, що це перша відома йому пляшка його тата, яку коли-небудь знаходили. У свою чергу Труді Шеттлер заявила, що надішле Ріку цю пляшку, а він поставить її на могилу свого батька:

"Боже мій, хіба він не хотів би сказати, що хтось нарешті отримав його повідомлення після всіх цих років", – зазначив чоловік.

Жінка знайшла на пляжі пляшку з запискою, яку запустили у воду 34 роки тому
Жінка знайшла на пляжі пляшку з запискою, яку запустили у воду 34 роки тому
Фото: saltwire.com

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що дайвери показали найстародавнішу акулу на Землі.

Дивіться також відео 5 каналу: До Херсону поволі повертається електрика - попри обстріли та високу воду

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ