Нью-Йорк та інші штати США затягнуло густим димом від лісових пожеж

Забруднення перевищили норму у 8 разів: Нью-Йорк затягнуло густим димом від лісових пожеж – фото

The New York Times

Над ліквідацією пожеж працює понад тисяча пожежників, а також була залучена армія

У частині штатів США погіршилася якість повітря через масштабні лісові пожежі у Канаді. Детальніше розповідає "Дивогляд" із посиланням на  The New York Times.

У Канаді зафіксували одну з найбільших лісових пожеж в історії, через яку в районах прибережного Квебеку оголосили евакуацію. Близько 10 тис мешканців залишили свої домівки. 

Найбільш небезпечний рівень забруднення повітря зафіксували у Нью-Йорку, частині Пенсільванії, Нью-Джерсі та на півночі Кароліни. Зокрема, у Нью-Йорку та долині Лехай (Пенсильванія) показник забруднення перевищив норму у 8 разів. Густий дим затягнув і центр Оттави (Канада).

Вулиці вкриті димом, яким важко дихати. Через небезпечний рівень якості повітря місцеві жителі виходять на вулиці у захисних масках, щоб менше дихати "горілим" киснем. Місцева влада цих регіонів закликає жителів не виходити без потреби на вулицю.

У зв'язку з масштабними пожежами у Квебеці оголосили про затримання авіарейсів, а також у США та Канаді закривають пляжі та скасовують проведення розважальних заходів. Наразі над ліквідацією вогню працює понад тисяча пожежників. Також була залучена армія.

Експерти прогнозують локалізацію більшості пожеж і покращення якості повітря вже наприкінці цього тижня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у США загорівся потяг з хімікатами.

Дивіться також відео 5 каналу: "Шойгу, бери пистолет и под Бахмут!" - новая перегруппировка назревает? ВСУ зашли в Берховку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ