Ілон Маск

Ілон Маск на росії напився горілки та знепритомнів – подробиці історії

Instagram / elonmusk

Він навіть вдарився головою об стіл

Американський мільярдер Ілон Маск одного разу знепритомнів, коли розпивав горілку в москві з російськими бізнесменами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Про цей факт із життя бізнесмена йдеться у його біографії, яку написав Волтер Айзексон. Книга поступила в продаж вчора, 12 вересня.

На початку 00-х Ілон прагнув запустити місію на Марс, а тому прибув на росію, щоб купити ракети. Там на нього чекала зустріч із російськими бізнесменами, під час якої вони мали обговорити це питання.

Вони влаштували застілля в московському ресторані, де їм подавали "велику кількість горілки". Судячи з усього, Маск не звик до таких доз алкоголю, бо після кількох чарок він сп'янів.

"Маск, який підтримував голову рукою, відключився і вдарився головою об стіл", – йдеться у книзі.

Після цього російські бізнесмени на згадку подарували американцю пляшку горілки з його фотографією. Згодом Маск зізнавався, що йому не до вподоби смак і ефект більшості алкогольних напоїв.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що з'явилися нові подробиці навколо скандалу, який стосується Маска, ЗСУ та Starlink.

Дивіться також відео 5 каналу: СКАНДАЛ із Міс-Україною. Колаборантки серед претенденток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ