Контакти з росією, ескорт і мовчання про війну: учасниці "Міс Україна" потрапили у черговий скандал, а організатори конкурсу вже відреагували

На думку шоумена та гумориста Андрія Лузана, потрібно бойкотувати конкурс краси "Міс Україна" через зв'язки кількох учасниць з росіянами

Нові скандальні подробиці

Артист пише, що до 2022 року конкурсантка №10 Оксана Магера з Хмельницької області була мешканкою москви і навіть учасницею конкурсу "Майбутнє росії". Її соцмережі не містять згадки про повномасштабну війну проти України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Наразі вона проживає у Дубаї, де відвідує ресторани російських олігархів. Зокрема, власником закладу є російський бізнесмен Аркадій Новіков, який очолював штаб путіна на виборах.

Також обурення Лузана викликає учасниця №10 Катерина Чувашова. У соціальних мережах вона викладає ролики під музику росіян, а її батько може бути співробітником ФСБ, заарештованим за "злив" позицій ЗСУ.

Конкурс
Конкурс
Фото: Скріншот із соцмереж

Окрім цього, шоумен показав фото конкурсантки Ірини Піляєвої, котра позувала біля московського ресторатора Олександра Орлова. До минулого року він був одним зі співвласників конкурсу краси.

Конкурс
Конкурс
Фото: Скріншот із соцмереж

"Більшість учасниць не живуть в Україні, не ведуть українською соцмережі та не висловлюються стосовно агресії рф на своїх сторінках. Це вже інший рівень перевірки", – пише гуморист.

Після гучної публікації з Андрієм почали ділитися особистими історіями про конкурс. За словами жінок, їх змушували бути у супроводі чоловіків.

"Одна близька людина двох дівчат-конкурсанток зідзвонилась зі мною і розповіла про те, що деяких дівчат в цей конкурс затягують різними вмовляннями та маніпуляціями. А потім ти просто не можеш його покинути. Тобі просто не дають", – зазначив Лузан.

Чоловік нагадав, що конкурси "Міс Україна" та "Міс Україна Всесвіт" є різними. На його думку, перший не має ніякого права носити ім'я "України".

"Взагалі для мене тепер клеймо ескорту і зрадництва назавжди закарбовано за цим дійством", – додав він.

Реакція на скандал

Згодом організатори конкурсу "Міс Україна 2023" заявили, що перевірять всіх учасниць на причетність до рф. Якщо будуть знайдені докази, то їх виключать.

"Багато людей вже проголосували за учасниць конкурсу, а також досліджували особисті сторінки в соцмережах і розшукали додаткову інформацію про учасниць. У зв'язку з великим запитом громадськості комітет конкурсу створив етичну групу перевірки, яка проведе додаткові дослідження учасниць на основі отриманих нових фактів. За результатами таких досліджень можливі виключення учасниць зі складу конкурсу", – розповіли організатори.

Окрім цього, у заяві зазначили про важливість відокремлення бездоказових слів від реальних фактів, а також використання критичного мислення.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що скандал навколо переможниці "Місіс світу 2023" з Херсона отримав неочікуване продовження.

Дивіться також відео 5 каналу: Мистецтво не вмирає! Фестиваль "Мельпомена Таврії" святкує чверть століття із дня заснування!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше