Ван-Фан

Китайська артистка після свого виступу на руїнах Драмтеатру Маріуполя зробила скандальну заяву про українців (відео)

Фото з відкритих джерел

Ван-Фан згадала про меморіал загиблим дітям

Оперна співачка з Китаю Ван-Фан знову потрапила у скандал, цього разу повторивши російську маячню про українців. Про це повідомляє "Дивогляд".

Співачка, яка нещодавно незаконно відвідала окупований Маріуполь і заспівала "Катюшу" на руїнах драмтеатру, вирішила повторити кремлівський наратив про "українських нацистів".

"Я не тільки співачка, я ще й мама двох дітей. Тому, коли я побачила в репортажах ЗМІ, як українські нацисти вбивають дітей, це викликало в мені шквал гнівних емоцій. Я весь час хотіла приїхати на Донбас, подивитися, як там живуть люди і діти. Сподіваюся, що я зможу для них щось зробити", – сказала вона під час пресконференції.

Також Ван-Фан згадала про меморіал загиблим дітям, так звану "Алею ангелів", яка є темою частих спекуляцій російських пропагандистів.

"Полонених українських нацистів доставили в цей музей, щоб показати їм "наслідки" їхніх дій. Я теж хотіла там побувати. Я мама, для мене це дуже важливо", – додала співачка.

Слід зазначити, що Ван-Фан у 2013 році потрапила до десятки найпопулярніших виконавців у Китаї.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що колишня зірка "Розсміши коміка", який раніше засуджував війну, приїхав у Маріуполь і зняв "розважальне" шоу.

Дивіться також відео 5 каналу: Мистецтво не вмирає! Фестиваль "Мельпомена Таврії" святкує чверть століття із дня заснування!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ