Дмитро Шепелєв

Ексзірка "Розсміши коміка", який раніше засуджував війну, приїхав у Маріуполь і зняв "розважальне" шоу  

Фото з соцмереж

Телеведучий повертається на російське телебачення

Білоруський телеведучий Дмитро Шепелєв, який у минулому знімався у шоу "Розсміши коміка", відвідав окупований Маріуполь. Про це повідомляє "Дивогляд".

Чоловік зняв випуск "розважального" шоу для каналу "россия 1" під назвою "У колі друзів", яке присвячене тваринам. Прем'єра відбулася 9 вересня, в суботу.

Артист відвідав Маріуполь, де вказав, що домашні улюбленці втратили господарів через військові дії. Втім, він не уточнив, що це росія почала повномасштабне вторгнення та майже повністю знищила місто.

"Готуючись до передачі, я переглянув велику кількість матеріалів, присвячених тваринам, дізнався, що поряд є дуже великий і важливий притулок, де зібрані домашні тварини, насамперед собаки, які залишилися без господарів через військові дії", – сказав Шепелєв.

Таким чином, телеведучий повертається на російське телебачення. Тривалий час він не вів жодних проєктів, а на початку минулого року навіть засуджував війну.

Зокрема, він казав, що йому "соромно і боляче", а також вибачався перед українцями. Цей факт обурив багатьох росіян, які не розуміють, чому Шепелєва знову запросили на телебачення.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українка, яка перемогла на конкурсі "Місіс світу 2023", прокоментувала скандал через "дружбу" з росіянкою.

Дивіться також відео 5 каналу: Як звучить Україна? Блогери збирають звуки з різних куточків країни

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ