Жінка користується ноутбуком

Жінка обіймала 16 посад і за три роки заробила $7 млн – вона жодного разу не з'явилася на роботі

Shutterstock

Жінка не з'явилася на жодній з робіт жодного разу

У Китаї жінка влаштувалась на 16 різних корпоративних посад і за три роки заробила майже $7 млн, при цьому жодного разу не з'явилася на жодній з робіт, передає "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Жінка під псевдонімом Гуань Юе стала учасницею масштабної схеми трудового шахрайства. Впродовж трьох років жінка не з'явилася ні на одну роботу принаймні один раз, але продовжувала отримувати заробітну плату.

Гуань Юе записувала всі свої "працевлаштування" і при кожній наступній співбесіді розміщувала фотографії у робочих каналах своєї компанії, зазначивши, що відвідувала зустріч з клієнтами. Дедалі жінка отримувала більше пропозицій роботи, які передавала своєму другові й отримувала комісію. 

На свої доходи жінка, разом із чоловіком, який також був учасником шахрайської схеми, придбала квартиру в Шанхаї. У схемі брали участь сотні компаній, але шахрайство було розкрито у січні після того, як гендиректор однієї з ІТ-компаній почув від співробітника, що він одночасно працював в іншій компанії.

Так, чоловік розповів, що найняв команду із восьми осіб, яка на перший погляд здавалася висококваліфікованою, але за три місяці роботи не продемонструвала жодного реального прогресу. Після звільнення один з колишніх працівників з'явився в газеті під псевдонімом Ян Хун, а також поділився на своєму каналі зображенням, яке демонструвало його роботу в іншій фірмі.

Гендиректор залучив до справи поліцію, яка звинуватила 53 особи у навмисному шахрайстві. Ця проблема є доволі поширеною у Китаї: близько 700-800 угрупувань обирають декілька місць для працевлаштування у різних роботодавців.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка 12 років обманювала подругу, прикидаючись її онлайн-коханцем.

Дивіться також відео 5 каналу: Землетрус магнутідою 7 балів сколихнув Марокко. Сотні загиблих і поранених

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ