Ірина Безсмертна

Українка, яка перемогла на конкурсі "Місіс світу 2023", прокоментувала скандал через "дружбу" з росіянкою

irena_bessmertnaya / Instagram

"Якщо б я не виконала вимог та інструкцій конкурсу, мене б просто дискваліфікували, і переможницею б стала росіянка"

36-річна переможниця конкурсу краси "Місіс світу 2023" з Херсона Ірина Безсмертна прокоментувала скандал, в епіцентрі якого вона опинилася. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Obozrevatel.

У фіналі жінки тримала за руку росіянку, а раніше знімалася із нею у ролику. За словами Безсмертної, вона не могла робити інакше та відмовитися від правил.

"На конкурсі в мене була мета – показати усьому світу силу українського духу та красу українок, незважаючи на жодні обставини. Я не тиснула руку росіянці. Я слідувала інструкціям та правилам конкурсу в очікуванні оголошення переможниці. Якщо б я не виконала вимог та інструкцій конкурсу, мене б просто дискваліфікували, і переможницею б стала росіянка. Ви хочете, щоб я віддала нашу перемогу країні-агресору?! Для мене це неприпустимо! На жаль, за мною не було офіційної підтримки, яка б змогла домовитися та змінити правила конкурсу заради мене. Я б із задоволенням зробила інакше", – сказала вона.

Українка стверджує, що якби вона не трималася з росіянкою за руки, то це було б порушенням правил, яке б призвело до втрати перемоги. Потенційно перше місце могла б зайняти громадянка рф, а тому Ірина думає, що все зробила правильно. Також вона зазначила, що заборонила б росії бути учасницею конкурсів і змагань, якби вона могла це зробити.

"Моя перемога у світовому конкурсі наголошує на тому, що Україна зможе перемогти рф, попри всі обставини! І я дуже хочу, щоб усі зрозуміли мене правильно у цьому питанні. Саме тому я даю ці роз'яснення! Для мене це принципово важливо!", – зазначила 36-річна.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск розповів, чи дійсно він зірвав операцію українських військових біля Криму.

Дивіться також відео 5 каналу: БОРИС ДЖОНСОН став почесним доктором львівського університету. Як його зустрічали у Львові?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ