Землетрус

Найбільший за 120 років землетрус у Марокко: кількість загиблих зросла

Shutterstock

Його амплітуда склала 7,2 бала

У Марокко кількість загиблих через землетрус вже 2000 осіб. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Наразі члени пошуково-рятувальних команд намагаються знайти тих, кому вдалося вижити після землетрусу минулої ночі. Вони стараються дістатися до жертв біля гірського епіцентру.

Через те, що дороги заблоковані уламками скель чи взагалі зруйновані, рятувальникам не вдається добратися до гірських сіл та інших невеликих поселень. Кількість загиблих може зростати.

Слід зазначити, що амплітуда землетрусу склала 7,2 бала за шкалою Ріхтера. Це сталося в Атлаських горах, а відгомони поштовхів відчували навіть мешканці Португалії. За словами фахівців, це найбільший за останні 120 років землетрус у країні.

Переважно руйнування сталися за межами міст. У Геологічній службі США прогнозують суттєве збільшення кількості загиблих, бо сільські будівлі не розраховані на подібні землетруси.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні знову зафіксували землетрус.

Дивіться також відео 5 каналу: БОРИС ДЖОНСОН став почесним доктором львівського університету. Як його зустрічали у Львові?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ