землетрус

Третій за місяць: в Україні знову зафіксували землетрус – фото

Shutterstock

Природнє явище зафіксували у Чернівецькій області

В Україні знову відбувся землетрус, який став уже третім цього місяця, передає "Дивогляд" із посиланням на Головний центр спеціального контролю.

Природнє явище зафіксували у Чернівецькій області 24 серпня о 22:29. Підземні поштовхи магнітудою 1,6 за шкалою Ріхтера зареєстрували поблизу села Балківці, Дністровського району, Чернівецької області. Епіцентр землетрусу розташувався на глибині 7 км.

Раніше землетрус у Чернівецькій області був зареєстрований 21 січня 2023 року. Його магнітуда становила 3,1 бала за шкалою Ріхтера. Епіцентр землетрусу зареєстрували на глибині 3 км.

Фахівці з Головного центру спеціального контролю відмітили, що землетрус 24 серпня за класифікацією віноситься до невідчутних і не становить загрози населенню. Інтенсивність коливань є нижчою за межу чутливості людей, тож ідентифікувати підземні поштовхи можуть лише сейсмолографи.

"За розрахунками землетрус не несе загрози для населення, за класифікацією землетрусів належить до невідчутних", – повідомили фахівці.

Нагадаємо, у серпні 2023 року на території України раніше вже фіксували два землетруси. Перший зафіксували 10 серпня у Закарпатській області. Епіцентр підземних поштовхів був розташований на відстані 10 км від міста Ужгород, на глибині 5 км. Магнітуда стихійного явища становила 2,4 бала.

Другий серпневий землетрус відбувся за кілька днів після першого – 15 серпня, неподалік кордону зі Словаччиною. Епіцентр землетрусу розташувався на глибині 3 км і за 23 км на схід від Ужгорода. Магнітуда підземних поштовхів становила 2,2 бала. 

Дивіться також відео 5 каналу: ВИШИВАНКИ у подарунок НОВОНАРОДЖЕНИМ, які з’явилися на світ у День Незалежності та День Прапора

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ