Землетрус

У Румунії знову відбулися два потужні землетруси

Shutterstock

Епіцентр підземних поштовхів розташований на глибині 6,4 км

У вівторок, 6 червня, у Румунії зафіксували потужний землетрус. Про це інформує пресслужба Національного інституту досліджень та розробок у галузі геофізики, передає "Дивогляд".

Жителі щонайменше чотирьох населених пунктів відчули підземні поштовхи. Зокрема, ознаки землетрусу зафіксували у Араді, Тімішоарах, Бекешчабах та Решитах.

Експерти встановили, що магнітуда землетрусу за шкалою Ріхтера становила 5,3 бала. Епіцентр підземних поштовхів був на глибині 6,4 км неподалік Арада.

Ввечері того ж дня землетрус повторився. Магнітуда його склала – 3,1 бала. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що раніше у Румунії також фіксували сильний землетрус. Тоді експерти припускали, що він може загрожувати й Україні. Незадовго після цього землетрус стався в Івано-Франківській області.

А нещодавно у Японії зафіксували одразу три землетруси. Магнітуда найпотужнішого з них становила 6,5 бала, решта два – 5,8 і 5,5 балів.

Раніше потужні землетруси накрили Туреччину і Сирію. Ці явища спричинили багато руйнувань, в результаті яких постраждало та загинуло чимало людей. Люди перебували під завалами кілька днів. Зокрема, у Сирії після землетрусу під завалами зруйнованого будинку народилася дитина.

Пізніше стало відомо, що експерт спрогнозував землетруси у Сирії та Туреччині за три дні до катастрофи.

Також "Дивогляд" розповідав, де в Україні можуть відбутися найпотужніші землетруси.

Дивіться також відео 5 каналу: КАХОВСЬКА ГЕС. Пік минув, відновленню не підлягає, тільки відбудова і не один рік – Іван Плачков

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ