землетрус

Землетруси у Туреччині та Сирії: експерт спрогнозував катастрофу за три дні до неї

Shutterstock

"Рано чи пізно це мало статися в цьому регіоні, подібно до 115 і 526 років"

Незалежний дослідник із Нідерландів Франк Хугербітс ще 3 лютого спрогнозував землетрус, який у підсумку відбувся у Туреччині та Сирії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

Хугербітс вважає себе дослідником Геометричного огляду Сонячної системи, який робить моніторинг "геометрії між небесними тілами, пов'язаної з сейсмічною активністю". У нього немає наукового ступеня та він раніше робив прогнози, які не збувалися, але цього разу він виявився правим.

"Рано чи пізно у цьому регіоні (Південно-Центральна Туреччина, Йорданія, Сирія, Ліван) відбудеться землетрус магнітудою ~7,5 бал", – писав він у п'ятницю.

Прогноз
Прогноз
Фото: Скріншот із соцмереж

Також фахівець за день до цього ретвітнув публікацію Науково-дослідного інституту моніторингу сейсмічної активності, в якому написали, що "серйозна сейсмічна активність може проявитися з 4 по 6 лютого". У підсумку прогнози виявилися правдивими, бо у понеділок на території Туреччини та Сирії сталися два землетруси магнітудою 7,8 та 7,7 бали.

"Моє серце співчуває всім, хто постраждав від великого землетрусу у Центральній Туреччині. Як я вже казав раніше, рано чи пізно це мало статися в цьому регіоні, подібно до 115 і 526 років. Цим землетрусам завжди передує критична планетарна геометрія, яку ми спостерігали 4-5 лютого", – написав Хугербітс.

Раніше ми розповідали, що землетруси також сталися у Казахстані, США та Румунії.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАСТРЕЛИЛИ ВПРИТУЛ: ЯК РОСІЯНИ ВБИВАЮТЬ УЧАСНИКІВ сво | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ