Прапор росії

"Я не перебільшую": росію чекає "мегаземлетрус" – сейсмолог, який передбачив катастрофу в Туреччині та Сирії

Pixabay

Магнітуда перевищить землетрус у Туреччині

Сейсмолог із Нідерландів Френк Хугербітс, якому вдалося передбачити катастрофічні землетруси в Туреччині та Сирії, пророкує незабаром "мегаземлетрус" у багатьох країнах світу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Solar System Geometry Survey (SSGEOS).

Згідно з інформацією фахівця, магнітуда "мегаземлетрусу" становитиме 8,5 і вище. Для порівняння, нещодавні руйнівні поштовхи в Туреччині мали 7,8 бали.

"Набагато більш виражені коливання знову відзначили західну частину Тихого океану. Від Камчатки, Курильських островів і Японії на півночі, через Філіппіни, а також через Сулавесі, Хальмахеру і, можливо, навіть через море Банда, Індонезія. У будь-якій із цих областей 3 або 4 березня може статися щось значне… Я не перебільшую. Я не намагаюся посіяти страх. Це лише попередження", – розповів Хугербітс.

У перший тиждень цього місяця можлива сильна або дуже сильна сейсмічна подія, що повинно "насторожити всіх".

Раніше "Дивогляд" розповідав, чи можливі у Києві 7-бальні землетруси.

Дивіться також відео 5 каналу: Тарифи на електроенергію-2023: коли українцям чекати підвищення цін – Ольга Бабій докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ