Ірина Безсмертна

Українка з Херсона перемогла на конкурсі краси "Місіс світу" в США – фото

соцмережі

"Це моя дитяча нереальна мрія"

Українка Ірина Безсмертна здобула перемогу на конкурсі краси "Місіс світу" 2023 року, передає "Дивогляд".

36-річна уродженка Херсона забрала головну корону конкурсу краси "Місіс світу", який відбувся в Маямі (США).

"Місіс світу" – це, мабуть, моя дитяча нереальна мрія! Але зараз вона стала реальністю. Я щаслива, що змогла довести на світовому рівні, які ж гарні і талановиті українські дівчата! Це у нас в крові! Зараз я розумію, що найкращою частиною конкурсу був мій шлях підготовки. Це було дуже важко, але ці приємні моменти життя запам'ятаються надовго. Зараз всі в очікуванні грандіозного святкування і ми обов'язково це зробимо! У мене дуже велика підтримка в Маямі серед української діаспори і навіть американців", – зазначила Ірина Безсмертна.

Ірина зазначила, що не планує зупинятися на досягнутому титулі та продовжить розвиватися у сфері моди і краси. Наразі вона зосередилася на саморозвитку.

Ірина Безсмертна
Ірина Безсмертна
Фото: соцмережі

Разом із цим, українка активно допомагає своїй рідній державі, яка зараз потерпає від повномасштабної війни.

"Я планую брати від життя все хороше, що прийде. Зараз у мене багато різноманітних цікавих пропозицій. Наприклад, до мене вже звернулося кілька благодійних американських організацій, які допомагають Україні. Вони запропонували мені приєднатися до їхньої команди і стати їхнім послом. Разом ми зможемо зробити так багато добрих справ! У мене вже є ідеї, які я планую втілити в життя", – ділиться модель.

Жінка розповіла, що вже тривалий час мешкає у Сполучених Штатах і дізналася про початок війни в Україні з новин.

"Я поїхала з України 4 роки тому. Там у мене залишилася вся моя сім'я – батьки, брати з сестрами і їхні сім'ї. Ми були в шоці, коли дізналися про напад Росії на Україну. Перші кілька тижнів я спала через день і лише кілька годин. Через різницю в часі з США (7 годин), в Маямі наступала ніч, коли в Україну приходив ранок. Починаєш обдзвонювати рідних і друзів, чи все з ними добре, моніториш останні новини, намагаєшся допомогти морально, інформаційно і матеріально", – розповіла Ірина.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "Міс Москва-2023" стала посміховиськом на росТБ, заявивши, що столицею Румунії є Боснія і Герцеговина.

Дивіться також відео 5 каналу: Федір Веніславський про мобілізацію до війська: чого чекати вже восени?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ