Моніка Беллуччі

"Я люблю його": Моніка Беллуччі підтвердила свій роман із культовим режисером

Shutterstock

Наразі вони спільно працюють над фільмом

58-річна акторка та модель Моніка Беллуччі заявила, що зустрічається зі знаменитим 64-річним режисером Тімом Бертоном. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Elle.

Вже протягом кількох місяців ширилися чутки про їхній роман, але тепер 58-річна італійка вирішила офіційно підтвердити їх. Вперше вони зустрілися на червоній доріжці Каннського кінофестивалю у 2006 році, а у жовтні 2022 року Белуччі вручила режисерові нагороду в Каннах.

"Я люблю його. Що я можу сказати...Я рада, що зустріла цю людину. Це одна з тих зустрічей, які рідко трапляються в житті...Я знаю цю людину, я кохаю її, і ось я йду на зустріч з режисером, починається чергова пригода. Я люблю Тіма. І я дуже поважаю Тіма Бертона. Мені подобається цей світ мрій, де монстри добрі, наче ми можемо перетворити свої темні сторони на щось світле, що прощає. У фільмах Тіма Бертона про це багато говориться", – поділилася Беллуччі.

Наразі вони спільно працюють над фільмом "Бітлджус 2", режисером якого є Бертон. Також він є творцем проєктів "Венздей", "Свіні Тодд", "Чарлі та шоколадна фабрика", "Аліса в країні чудес", "Едвард руки-ножниці" та інших.

Тім Бертон
Тім Бертон
Фото: Фото з відкритих джерел

До цього Беллуччі була дружиною акторка Венсана Касселя, але вони розлучилися у 2013 році після 14-річного шлюбу. Вони мають дочок Діву (18 років) та Леоні (12 років). Бертон у період з 2001 по 2014 роки мав стосунки з Геленою Бонем Картер, від якої теж має двох дітей – сина Біллі (19 років) і дочку Нелл (15 років).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Мадонна опинилася у реанімації через серйозну бактеріальну інфекцію.

Дивіться також відео 5 каналу: Зірки Тік-Току БОЙОВІ КАБАНЧИКИ. Смугастики, яких врятували військові, звикають до екопарку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ