Кім Джі Су

Обрано найкрасивішу жінку 2022 року – фото

sooyaaa__ / Instagram

А ви згодні?

За версією журналу Nubia Magazine найкрасивішою жінкою у світі 2022 року стала південнокорейська акторка, фотомодель, співачка та солістка K-pop гурту BLACKPINK Кім Джі Су, також відома як Jisoo. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт журналу.

У конкурсі було 20 учасниць, відомих у всьому світі. Загалом зібрали понад 1 мільйон голосів із 116 країн, де лідерами були Мексика, Перу, Колумбія, Єгипет, Саудівська Аравія, Ірак, Аргентина, Бразилія, Алжир, Таїланд, Філіппіни, ОАЕ, Індонезія, Сінгапур, Японія, США, Іспанія і Південна Корея.

27-річній Кім Джі Су вдалося випередити суперниць за кількістю голосів – вона отримала 500 тисяч голосів від 98 країн. Зазначимо, що дівчина є вокалісткою у дівочому гурті BLACKPINK, брала участь у зйомках у дорамі "Пролісок", а також є амбасадоркою Dior та Cartier.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що британець, який пішов від своєї сім'ї до біженки з України, втратив роботу і живе за кошти родичів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ