Прапор Туреччини

У Туреччині в готелі російський турист вимагав від українок припинити розмовляти "хо*ляцькою" – відео

Shutterstock

"Ухвалили колективне рішення виселити російське бидло з готелю"

У турецькому готелі до двох жінок із Харкова причепився російський турист, якого обурило те, що вони спілкуються українською мовою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на соцмережі.

За словами постраждалих, чоловік із російського міста Брянськ спершу питав у них, звідки та коли вони приїхали. Судячи з усього, вони привернули його увагу, бо розмовляли лише українською мовою.

Згодом росіянин підійшов до харків'янок і сказав, щоб ті не розмовляли "хо*ляцькою". Також він використовував погрози та нецензурну лексику. Жінки вирішили звернутися до адміністрації готелю і поліції, які стали на бік українок.

"Ухвалили колективне рішення виселити російське бидло з готелю. Із жандармами склали форму про насильницьке звернення до жінок, що може зіграти роль заборони в'їзду в Туреччину в майбутньому", – розповіли туристки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що під час матчу "Динамо" проти "Фенербахче" фанати скандували ім'я президента росії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ