Збір коштів

У Польщі збирають гроші на гелікоптери для України

zrzutka.pl

"Озброюємо Україну"

У Польщі розпочався збір коштів на три гелікоптери медичної евакуації Мі-2АМ-1, які хочуть передати Головному управлінню розвідки Міноборони України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на платформу Zrzutka.pl.

У рамках акції "Озброюємо Україну: збір коштів на гелікоптери для спеціальних служб" її автори планують зібрати загалом 8,1 млн злотих (приблизно $1,7 млн).

"Для розминки ми обрали вертоліт для використання Головним управлінням розвідки України. Ми хочемо купити три (гелікоптери – "Дивогляд"). Техніку використовуватимуть для евакуації поранених бійців з поля бою. Це рятувальна зброя. Вони захистять українських воїнів від смерті. Купімо їх!", – йдеться у повідомленні.

Надалі організатори, серед яких журналіст Божидар Пайонк, юристка Христина Потапенко, голова фундації масових видовищ Надія Ольшанська-Мороз, хочуть збирати кошти на інше озброєння. Акцію також підтримали експосол Польщі в Україні Ян Пєкло та польський генерал у відставці Роман Полько.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що турецька компанія безкоштовно передасть Україні Bayraktar, на який зібрали гроші поляки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ