Таня Муіньо

Відеороботи українки Тані Муїньо представлені у дев'яти номінаціях популярної премії MTV Video Music Awards 2022

tanumuino / Instagram

Минулого року кліпмейкерка вже здобула перемогу в одній з номінацій

Популярна українська режисерка Таня Муїньо відома своїми спільними роботами зі знаменитими світовими артистами. "Дивогляд" повідомляє, що роботи режисерки номіновані на премію MTV Video Music Awards 2022.

Цього року кліпмейкерка може здобути довгоочікувану нагороду, адже її роботи представлені одразу в 9 номінаціях. Таня Муїньо може забрати такі нагороди, як Найкраща режисерська робота або Найкраще відео року.

Серед номінованих робіт українки представлені кліпи таких знаменитих артистів, як Гаррі Стайлс, Normani ft. Cardi B, Post Malone ft. The Weeknd. Найбільшу кількість потенційних нагород може отримати відеоробота на пісню "As It Was" Гаррі Стайлса, яка представлена у 5 номінаціях.

Другою за популярністю йде відео робота Normani ft Cardi B – "Wild Side" – 3 номінації. А ось робота Post Malone ft. The Weeknd "One Right Now" претендує на здобуття звання "Найкращого відео, що було створено у колаборації".

Загалом на премії буде представлено 18 категорій, серед яких будуть: Відео року, Артист року, Пісня року, Найкращий новий артист, Найкраща колаборація, Найкраща поп-пісня, Найкраща режисерська робота та інші.

Варто відмітити, що минулого року кліпмейкерка Муїньо здобула перемогу в одній з номінацій за колаборацію з репером Lil Nas X.
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Стівен Спілберг зняв перший відеокліп одним кадром на смартфон.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ