alyona alyona, Jerry Heil і Ela

Jerry Heil, alyona alyona та німецька співачка випустили кліп до Івана Купала – відео

thejerryheil / Instagram

"Це наш спосіб показати українську культуру"

Українські артистки Jerry Heil і alyona alyona разом із німецькою музиканткою Ela, яка має українське коріння, презентували кліп на пісню #KUPALA. Про це повідомляє "Дивогляд".

У кліпі помітно фрагменти українськомовного фільму "Вечір на Івана Купала", знятого на студії Довженко ще півсторіччя тому. Окрім цього, німецька артистка виконала українську народну пісню німецькою мовою.

"Ми її навчили співати білим українським звуком, традиційним, народним, вона почала стрибати і кричати що вона повертається до свого коріння. Бо в процесі виявилося, що Ella українка. Ця пісня "Купала", чим вона цінна. Це не просто колаборація з артисткою тут, у Німеччині. Це наш спосіб показати українську культуру. Це ще одна сила, якою можна тримати увагу у Європі. Тому що розмови про війну – для них це вже білий шум. Банально, стало менше прапорів, менше говорять. Вони не те, що звикли, їх вже харить просто, коли ти отак розмовляєш, по обличчях", – розповіла Jerry Heil на "Сніданку з 1+1".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Макс Барських дав концерт у київському метро.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ