Святослав Вакарчук і Квентін Тарантіно

Святослав Вакарчук і Квентін Тарантіно вдруге стали батьками

Колаж із фото sviatoslav.vakarchuk (Instagram) / Shutterstock

У обох знаменитостей народилися дівчатка

В українського артиста Святослава Вакарчука народилася донька. Також своєї другої дитини дочекався всесвітньовідомий режисер Квентін Тарантіно. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку "Океан Ельзи" та People.

Так, 21 червня у Вакарчука народилась дочка, яку назвали Соломія, що означає "мир".

"Тато і мама Соломії та Івана (син музиканта – "Дивогляд") вирішили не розголошувати будь-яку іншу інформацію.  А також просять з повагою поставитися до їх рішення та права на приватне життя…Вітаємо тебе в нашій дружній "Океанівській" та великій українській родині, маленька україночка Соломія Святославівна Вакарчук. Перемоги нам всім. Після якої – миру вам назавжди, наші діти", – йдеться у повідомленні.

А ось у кінорежисера Квентіна Тарантіно та його дружини Даніели Пік у суботу, 2 липня, теж народилася дівчинка. Жодні фото відсутні, бо пара цінує приватність. Для цієї родини ця дитина теж стала другою після хлопчика Лео, який народився у лютому 2020 року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український режисер Олег Сенцов одружився.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ