Atlas "Раша гудбай"

Atlas-2022: як цього року пройде найпопулярніший український музичний фестиваль

Atlas Weekend

"Раша гудбай"

Через повномасштабну війну, яку розпалила росія в Україні, велика кількість розважальних заходів у нашій країні була скасована. Міста, які перебувають на достатньо великій відстані від зони бойових дій, потроху повертаються до звичного життя.

У мирних регіонах проводяться різні заходи, які спрямовані на підтримку українців у важкий час. Виключенням не став й популярний музичний фестиваль Atlas, який попри всі суперечки відбудеться цього року. Детальніше про це розповідає "Дивогляд". 

На офіційній Instagram-сторінці найбільш масштабного українського фестивалю з'явилося оголошення, що цього року захід під назвою "Раша гудбай" відбудеться, але у дещо незвичному форматі.

Організатори зізнаються, що намагаються зробити все, щоб хоча б на якийсь час відволікти людей від напруженої ситуації у країні. Саме тому вони вирішили провести фестиваль в онлайн-форматі, з метою оберегти шанувальників від небезпеки.

Замість фестивалю, який тривав кілька днів на київському ВДНГ, організатори проведуть один, але великий віртуальний концерт. Він відбудеться 10 липня о 18 годині на YouTube-каналі фестивалю, а також на платформі Megogo Live.

Під час концерту відбудеться благодійний аукціон для допомоги українцям, а також розіграш унікальних подарунків.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що після концерту на Atlas Weekend натовп у переході співав гімн і "Червону руту".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ