Концерт

Вперше від початку війни: Макс Барських дав концерт у київському метро – фото й відео

max_barskih / Instagram

"Співати для вас – велика гордість та честь"

Відомий український музикант Макс Барських виступив перед публікою у київському метрополітені на станції "Майдан Незалежності". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Це відбулося 5 липня, у вівторок, на підтримку українських військових, рятувальників, волонтерів та всіх тих, хто допомагає Україні перемогти окупантів. Для співака це стало першим концертом від початку повномасштабного російського вторгнення.

"Зовсім нещодавно це була просто станція "Майдан Незалежності", сьогодні – це укриття для десятків тисяч українців і місце, де музика об'єднує серця. Неймовірні відчуття. Кияни та гості столиці, для мене було дуже важливо побачити на власні очі хоча б ненадовго ваші усміхнені обличчя: обличчя щасливих дітей, жінок, військових. Співати для вас – велика гордість та честь", – розповів Барських.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як цього року пройде найпопулярніший український музичний фестиваль Atlas.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ