Вікторія Бекхем

Вікторія Бекхем розкрила секрет своєї стрункої фігури

Shutterstock

Екстремально, але ефективно

Британська модель і співачка Вікторія Бекхем є еталоном краси для багатьох жінок в усьому світі. У свої 48 років вона виглядає краще за молодших за себе представниць прекрасної статі. Секретом фігури екс-солістки гурту "Spice Girls" з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на Vogue Australia.

Підтягнута фігура дружини Девіда Бекхема постійно привертає увагу папараці. Жінка зізнається, що це є результатом суворої дисципліни і регулярних тренувань.

Вікторія Бекхем прокидається о 6:45 і відразу ж вирушає до спортивної зали, яка розташована у підвалі сімейного маєтку в Лондоні. Упродовж 30 хвилин жінка займається на тренажері, який нагадує ходіння сходами. Після цього Вікторія займається з тренером.

Модель також поділилася своєю екстремальною дієтою і зізналася, що кожного ранку вона випиває натще яблучний оцет, а після цього – чашку кави з колагеновим пептидом Skinaide. Жінка відмітила, що такий метод їй підходить, але новачків вона застерігає від самопризначення собі таких продуктів.

"У їжі я дисциплінована, і коли мій чоловік жартує про те, що я маю нудне харчування, він має на увазі саме це. Я їм багато здорового жиру: рибу, авокадо, горіхи. І, до речі, від алкоголю я не відмовляюся, якщо для цього нема потреби. Звичайно, коли я влаштовую собі детокс, я відмовляюся від нього", – розповіла Вікторія Бекхем.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав вам про секрет Вікторії Бекхем, який зберігає її молодість.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ