Тетяна Коряк

Популярна блогерка назвала ЗСУ "м'ясом" і закликала до перемовин з росією – скандал отримав продовження

korya4ka / Instagram

"Якби всі так думали, не було б війн"

Блогерка-мільйонниця Тетяна Коряк скандально висловилася про війну в Україну. Про це повідомляє "Дивогляд".

Жінка розкритикувала український уряд і заявила, що у нашої країни "немає шансів" перемогти у протистоянні з рф. У своєму Instagram у "сторіз" вона продемонструвала листування з дружиною військового, котра була обурена тим, що Тетяна і її чоловік перебувають на Кіпрі, поки інші чоловіки захищають батьківщину.

Інфлюенсерка відповіла, що вона б ніколи не взяла до рук зброю, якби була чоловіком.

"Я не збираюся вбивати іншу людину. Це брудні ігри, в які нас втягують політики. Якби всі так думали, не було б війн"

Однак на цьому Тетяна не стала зупинятися та назвала військових бійців ЗСУ "м'ясом". Також вона закликала до перемовин з москвою.

"Кількість воїнів нічого не вирішить. Кого вони зараз набирають? Чоловіків без досвіду? М'ясо? Щоб що? Зараз х**рять артилерією, танками, літаками. У воїнів немає шансів. Тупо геноцид народу. Як ви, с*ка, цього не бачите? Мені шкода наш народ, який щезає. Невже не можна переговорами вирішити?"

Слід зазначити, що Коряк родом з Бахмута, стертого окупантами з лиця землі. Також вона протягом тривалого періоду була мешканкою Харкова.  

Згодом блогерка спробувала виправдатися за свій пост. З її слів, від початку повномасштабного вторгнення вона закривала збори, донатила на ЗСУ, допомагала простим громадянам, бо любить Україну та її народ.

Тетяна сказала, що через війну втратила своє рідне місто Бахмут, дім, близьких і рідних людей.

"Я розумію біль людей, який втрачають у цій війні, які пишуть мені щодня з проханнями про допомогу. Я по можливості їм допомагаю, чим можу – пощу петиції, збори. Тому що я люблю свою країну, люблю людей. Як би вони до мене не ставилися, я їх люблю і роблю це. Ви можете сприймати мої слова нервовим зривом, але я дійсно хочу, щоб в нашій країні настав мир. Тому що я втомилася втрачати близьких, рідних. Думаю, і ви втомилися. Тому я і виступила за те, щоб наша країна була в мирі і процвітанні", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на могилі пілота "Джуса" вчинили акт вандалізму.

Дивіться також відео 5 каналу: Портрети російського царя, бібліотека з методичками кРЕМЛЯ. Знахідки в одному з храмів УПЦ мп в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ