Прапор Малайзії

У Малайзії російська блогерка-веган померла через голод і виснаження – ЗМІ (фото)

Unsplash

Перед смертю вона важила 41 кг

Блогерша-сироїд з росії, яка останні 5 років мешкала у Малайзії, померла через голод і виснаження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Йдеться про 39-річну Жанну Самсонова, яка відома як Zhanna D'Art. Жінка народилася у казані, але свого часу переїхала до Південно-Східної Азії.

Вона завоювала популярність у соцмережах через сироїдницьку веганську дієту, якої вона дотримувалася та яку активно пропагувала. Протягом останніх 4 років вона вживала тільки фрукти, паростки насіння, фруктові коктейлі та соки.

Жанна Самсонова
Жанна Самсонова
Фото: Фото з соцмереж

Товариш покійної стверджує, що останнім часом Самсонова перейшла до жорсткішої дієти, внаслідок чого росіянка "танула на очах".

"Лише її веселі очі та розкішне волосся компенсували жахливий вигляд тіла, змученого ідіотизмом. Вибачте, якщо це різко звучить", – заявив він.

Жінка важила 41 кг, але стверджувала, що з нею все добре. Останнім часом вона майже не покидала ліжко та ледве виконувала звичні дії. Однак 39-річна вважала, що сироїдіння – це найкраща дієта.

Жанна Самсонова
Жанна Самсонова
Фото: Фото з соцмереж

Жанна померла у лікарні в Малайзії за кілька годин до запланованого вильоту на росію. Родина померлої чекає медичного висновку та офіційної причини смерті.

Є інформація, що жінка померла через голод і виснаження, але її мама стверджує, що смерть викликала холероподібна інфекція, посилена виснаженням організму веганською дієтою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що веганці-активістці заборонили відвідувати паби та ресторани.

Дивіться також відео 5 каналу: Без СЕРПА і МОЛОТА: фінальна декомунізація монумента "Батьківщина-Мати"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ