Володимир Єфімов

Помер Володимир Єфімов із гурту "Степ", який подарував українцям хіт "Смажений кабанчик, курка з майонезом"

Oksana Dovzenko / Facebook

Йому був 61 рік

Вчора, 11 вересня, з життя пішов український музикант і учасник популярного гурту "Степ" Володимир Єфімов. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook його дружини Оксани Довженко.

Цей музичний колектив подарував українцям хіт "Смажений кабанчик, курка з майонезом". Дружина 61-річного артиста не назвала причину смерті.

"Сьогодні померла моя найулюбленіша і найрідніша людина. Помер мій чоловік Володимир Єфімов", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що херсонський гурт "Степ" став особливо популярним у 90-х роках минулого століття. Сергій Василенко, Андрій Череднюк та Володимир Єфімов відвідали з гастролями багато міст, де їх завжди чекали фанати. Минулого року музиканти до свого 27-річчя з дня заснування завершили новий альбом "Країна Україна".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що помер відомий тренер з біатлону, з яким збірній Україні підкорилося історичне досягнення.

Дивіться також відео 5 каналу: Мистецтво не вмирає! Фестиваль "Мельпомена Таврії" святкує чверть століття із дня заснування!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ