Василь Карленко

Помер відомий тренер з біатлону, з яким збірній Україні підкорилося історичне досягнення

Facebook / НОК України та олімпійська команда

Світла та вічна пам'ять!

У 72-річному віці внаслідок важкого захворювання з життя пішов колишній головний тренер збірної України з біатлону Василь Карленко. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сторінку НОК у Facebook.

Він був видатним спортивним діячем, кандидатом педагогічних наук, професором Національного університету фізичного виховання і спорту, заслуженим тренером України, віце-президентом Федерації біатлону України. Протягом усього свого життя він діяв у сфері спорту та розвивав український біатлон.

Окрім цього, Карленко є одним із засновників Національного олімпійського комітету України, почесним членом НОК та головою Комісії "Закордонне українство". Під час його роботи українські біатлоністи досягли найбільшої в своїй історії перемоги – золота жіночої естафетної четвірки на Олімпійських іграх-2014.

"Його унікальний науковий підхід дозволив вивести тренувальний процес на якісно новий рівень. А величезний обсяг виконаної ним аналітичної роботи ще багато років буде допомагати нинішнім наставникам  збірної у підготовці спортсменів до найважливіших змагань. Олімпійська родина України висловлює глибоке співчуття рідним, близьким та колегам Василя Карленка. Світла та вічна пам'ять!", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на фронті загинула ексфутзалістка збірної України.

Дивіться також відео 5 каналу: Як звучить Україна? Блогери збирають звуки з різних куточків країни

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ