Глядацький зал

Чоловік встановив рекорд, відвідавши кіно 777 разів за рік – фото

Denise Jans / Unsplash

Він назвав найулюбленіший фільм року

Мешканець Пенсільванії (США) потрапив до Книги рекордів Гіннеса, відвідавши кіно 777 разів за рік. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт премії.

32-річний Зак Своуп почав свій "забіг" зі стрічки "Посіпаки: Становлення лиходія" у липні минулого року, а завершив його через рік фільмом "Індіана Джонс і реліквія долі". Він відвідав кіно 777 разів, побивши рекорд 2018 року французького кінофіла Вінсента Крона – 715 разів.

Цікаво, що американець дотримувався певних правил, встановлених Книгою рекордів Гіннесса. Зокрема, йому заборонялося робити перерви на туалет, а також вживати будь-які закуски чи напої під час фільмів.

Зак Своуп
Зак Своуп
Фото: Guinness World Records

За словами Своупа, він найбільше разів дивився мультфільм "Кіт у чоботях 2: Останнє бажання". Його улюбленим фільмом року був "Людина-павук: Крізь Всесвіт", а найменш улюбленим – The Devil Conspiracy.

Ентузіаст розповів, що спроба встановити рекорд була спрямована на підвищення обізнаності про проблеми психічного здоров'я. Місцеві кінотеатри Regal Cinemas відсвяткували це досягнення, пожертвувавши $7777,77 Американській федерації із запобігання самогубствам.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що кіт потрапив до Книги рекордів Гіннеса, ефектно стрибаючи через скакалку.

Дивіться також відео 5 каналу: БОРИС ДЖОНСОН став почесним доктором львівського університету. Як його зустрічали у Львові?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ