Очі кота

У Великій Британії кішка відсвяткувала свій 32-й день народження

Shutterstock

4-лапа насолодилася тортом з лососем

Мешканка Великої Британії стверджує, що її кішка Розі нещодавно відсвяткувала свій 32-й день народження, тобто вона є найстарішою живою кішкою у світі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Norwich Evening News.

За словами 71-річної Ліли Бріссетт з Норвіча (Англія), її домашня улюблениця народилася 1 червня 1991 року. Вона стала господинею Розі, коли та була лише кошеням.

Іменинниця на честь свята їла торт з лососем, який приготував власник місцевого котячого кафе.

"Вона вже з'їла половину торта з лососем – я сподіваюся, що вона прокинеться в обідню пору і з'їсть решту. До обіду нічого не залишиться, не турбуйтеся", – поділилася Бріссетт.

Жінка похилого віку стверджує, що її кішка була у ветеринара лише двічі: для стерилізації в 1991 році та для лікування кісти приблизно 5 років тому. Мешканка Норвіча вже зв'язалася з Книгою рекордів Гіннеса щодо визнання Роузі найстарішою живою кішкою.

Нинішня рекордсменка Флоссі, яка теж мешкає в Англії, була визнана Книгою рекордів Гіннеса найстарішою кішкою у світі у листопаді 2022 року. Тоді їй було 26 років і 316 днів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 30-річний пес з Португалії став найстарішим у світі.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗЕЛЕНІ СВЯТА: як традиційно святкували в різних регіонах України

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ