Лапи кошеня

У США знайшли вкрай рідкісне кошеня – фото

Unsplash

Цих тварин називають єдинорогами

У Колорадо (США) волонтери доглядають рідкісне кошеня-хлопчика каліко. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook NoCo Kitties.

Цей малюк разом з іншими своїми братами та сестрами народилися у сараї округу Велд. Спершу їх передали гуманному товариству округу Велд, а потім до групи порятунку тварин.

За словами волонтера, який займається вихованням кошенят і їхньої мами Ембер, він почав підозрювати, що одне з них має вид забарвлення каліко – самець. Це підтвердив ветеринар.

Кошеня
Кошеня
Фото: NoCo Kitties / Facebook

Це вражає, бо лише одне з 3000 кошенят каліко народжується самцем. Тварини мають це забарвлення через отримання різних генів кольору з Х-хромосом, які вони отримують від своїх батьків. Ці тварини настільки рідкісні, що їх називають єдинорогами.

Кошеня-хлопчик переважно має лише одну Х-хромосому та одну Y-хромосому. Однак інколи може мати забарвлення каліко, якщо отримав хромосому XXY. Також це забарвлення може бути результатом випадкових мутацій клітин шкіри, але вважається найрідкіснішою причиною цього явище.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що кіт Степан одружився зі своєю подругою з Франції.

Дивіться також відео 5 каналу: ШКОЛА ДЛЯ ДІТЕЙ! Які зміни чекають на школярів та коли вони відбудуться

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ