Британська короткошерста кішка

Вони це оцінять: вчені розповіли, як правильно гладити котів

Shutterstock

Інколи тварина дає чухати певні ділянки, бо сподівається, що отримає за це їжу

Науковці з поведінки котів з Університету Ноттінгем Трент розповіли, що ці тварини терпіти не можуть, коли людина їх гладить у напрямку шерсті, навколо ніг, з боків та біля горла. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Докторка Лорен Фінкі стверджує, що найліпший метод погладити 4-лапого – торкатися лише до частин навколо його морди. Наприклад, можна погладити щоки, основу вух та ділянку під підборіддям.

Саме на цих ділянках тіла знаходиться найбільше шкірних залоз, які виробляють запах. Саме тому коти мотивовані користуватися цими областями для поширення свого запаху.

Може здатися, що домашньому улюбленцю подобається, що ви його гладите у напрямку шерсті, навколо ніг, з боків та біля горла. Однак, кажуть вчені, таким чином тварина може терпіти з надією, що за це її нагородять їжею.

Також вони стверджують, що коти – соціальні та тактильні істоти, а тому вкрай важливо знати, де та як їх потрібно гладити. Зокрема, вкрай рідко цим 4-лапим подобається, коли гладять їхній живіт, бо у цей момент їхні життєво важливі органи "оголені", внаслідок чого вони можуть почуватися вразливими.

Раніше "Дивогляд" розповідав, чому коти бояться огірків.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЯ провалила зимовий наступ. БОЇ за ВУГЛЕДАР | Час новин: ранок - 02.04.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ