Джонс і приклад його роботи

Скульптор створює пам'ятники покійним домашнім улюбленцям – зворушливі фото й відео

michaeljones / Instagram

Митець використовує бензопилу та дерево

Британський скульптор Майкл Джонс розчулив користувачів соцмереж тим, що створює пам'ятники покійним домашнім улюбленцям. Про це повідомляє "Дивогляд".

До чоловіка часто з проханням звертаються господарі, які втратили своїх улюблених тварин. У процесі своєю роботи Джонс використовує бензопилу та дерево. Зараз через величезну кількість замовлень він вимушено призупинив прийом нових заявок до середини 2024 року. 

Митець почав цим займатися у 18-річному віці, бо завжди захоплювався різьбленням по дереву. Окрім собак він створює інших тварин і навіть драконів. Його роботи привернули увагу багатьох користувачів соцмереж, які ледь стримують сльози через те, що британець так оригінально увічнює пам'ять покійних домашніх улюбленців і не тільки.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що родина перетворила домашнього собаку на килим, щоб зберегти пам'ять про 4-лапого.

Дивіться також відео 5 каналу: Challenger 2 ПАНЦИРНИКИ вже в Україні! Жага українців опанувати танк вразила британське Міноборони

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ