Лабрадор

Хотіли зберегти пам'ять: родина перетворила домашнього собаку на килим – фото й відео

Shutterstock

Неординарна послуга стала популярною лише в останні 5 років

В Австралії сім'я вирішила після смерті золотистого ретривера перетворити його на декоративний килим, для чого звернулася до таксидерміста. Родичі вважають, що завдяки нетиповому аксесуару собака зможе "повернутися додому". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Yahoo News.

За словами Медді, яка володіє компанією, котра зробила зі шкури пса килим, таксидермія домашніх тварин стала популярною лише в останні 5 років.

Таксидермістка порівнює це зі зберіганням праху втраченої дорогої людини, щоб не втрачати її назавжди. Також вона додала, що хутро собаки залишатиметься в хорошому стані протягом багатьох років.

"Іноді важко працювати з домашніми улюбленцями порівняно з іншими тваринами. Але набагато приємніше мати можливість допомогти людям з їхнім горем і дозволити їм назавжди зберегти частину свого домашнього улюбленця. Мене просили зберегти домашніх котів, собак, щурів, кроликів, морських свинок, кіз, майже будь-яку домашню тварину, яку тільки можете придумати", – каже Медді.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індонезії пітон проковтнув жінку повністю, а її тіло майже неушкоджене.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ