Пітон бірманський

В Індонезії пітон проковтнув жінку цілком – її тіло майже неушкоджене

Shutterstock

"Жертву знайшли у шлунку змії"

В Індонезії пітон проковтнув цілу жінку. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС її тіло знайшли всередині істоти.

Інцидент трапився в індонезійській провінції Джамбі. Повідомляється, що 50-річна жінка на ім'я Джахра займалася виробництвом каучуку. Одного дня вона прийшла на роботу на каучукову плантацію, а після цього вона зникла.

Її оголосили у розшук, а пошукові групи намагалися встановити її місце перебування. Через добу місцеві жителі виявили 5-метрового пітона з великим шлунком. Селяни вбили істоту і виявили всередині тіло мертвої жінки.

Ймовірно, що спочатку пітон вбив жінку, а після цього проковтнув. Начальник поліції Бетара-Джамбі AKП Харефа заявив, що тіло загиблої було майже неушкоджене. 

"Жертву знайшли у шлунку змії", – повідомив Харефа.

Варто відмітити, що в Індонезії це вже не перший випадок, коли пітон з'їдає людину. Ці істоти споживають щурів та інших тварин, але щойно вони досягають певного розміру, то обирають більшу здобич, щоб отримувати більше калорій". 

"По суті, вони можуть збільшуватися настільки, наскільки великою є їхня здобич", – сказала наукова співробітниця організації дикої природи Wildlife Reserves Сінгапура Мері-Рут Лоу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що турист знайшов мертвою найрідкіснішу змію Північної Америки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ