Маїсовий полоз

У Дніпрі посеред квартири помітили рідкісну змію – фото

Shutterstock

Стурбована жінка одразу покликала на допомогу

У Дніпрі місцева викликала рятувальників, бо знайшла у себе в квартирі рідкісну змію під назвою маїсовий полоз. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ДСНС.

Це сталося у середу, 27 липня, о восьмій годині вечора, на вулиці Суворова Чечелівського району. Туди рятувальників викликала стурбована жінка, яка помітили у себе в квартирі змію. Працівники ДСНС за допомогою спеціального пристрою зловили плазуна, яким виявився маїсовий полоз.

"Розумівши, що незвична змія не виживе в навколишньому середовищі, рятувальники забрали її до себе в підрозділ з надією, що її власник врешті знайдеться. Не минуло й 40 хвилин, як господар плазуна стояв на порозі пожежно-рятувального підрозділу. Він отримав свого домашнього улюбленця цілого та неушкодженого. З чоловіком було проведено роз'яснювальну роботу щодо правильного та безпечного утримання таких своєрідних домашніх улюбленців", – йдеться у повідомленні.

Знайдена змія
Знайдена змія
Фото: Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області / Facebook

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США вбили величезну змію, яка намагалася задушити людину.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ