Змія-мутант

У США знайшли рідкісного мутанта – фото

Pen News

"Цьому створінню пощастило, що воно вижило"

У США 45-річний чоловік під час розсування колод помітив 2-голову змію, яку він помістив у банку та передав фахівцям. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

"Рептилія виглядала цілком нормально, якщо не рахувати двох голів. Я гадки не маю, звідки вона взялася", – розповів Джошуа Маршалл.

За словами професора з Університету Небраски в Лінкольні Денніса Феррарор, це надзвичайно рідкісний мутант.

"Така мутація у підв'язкових змій трапляється приблизно один на 100 000. Цьому рідкісному створінню пощастило, що воно вижило. Якщо одна голова швидко стане панівною, а інша просто волочитиметься поруч, то змія, найімовірніше, помре, тому що не зможе полювати або уникати хижаків", – розповів він.

Це явище називається поліцефалія і зустрічається у багатьох тварин, серед яких коти, корови, кози, миші, птахи, черепахи та свині. Зазвичай поява другої голови обумовлена генетичною мутацією або неправильним ембріональним розвитком. Тобто, мали народитися близнюки, але у певний момент вони чомусь перестали розщеплюватися.

Змія-мутант
Змія-мутант
Фото: Pen News

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на рф корова народила мутанта з двома головами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ