Лікарі

Вперше в історії: вчені успішно клонували арктичного вовка – фото

Shutterstock

Сурогатною матір'ю став собака породи бігль

Гендиректор компанії SinoGene Мі Цзідун стверджує, що китайські фахівці стали першими у світі, кому вдалося клонування арктичного вовка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Global Times.

Тварина "народилася" 10 червня 2022 року на замовлення Харбінського полярного парку. За словами Цзідуна, "це прорив у галузі захисту та розведення диких вимираючих видів тварин".

Після появи на світ вовченя важило 520 грамів, а довжина – 22 сантиметри. Вже за 11 днів вага перевищила 1 кг, а за 2 місяці – 4,5 кг. Очікується, що найближчим часом завдяки подібному методу з'явиться ще одне вовченя.

Клонований вовк
Клонований вовк
Фото: Sinogene Biotechnology Co

Для клонування китайські дослідники скористалися клітинами зі зразка шкіри дикого арктичного вовка, а сурогатною матір'ю для виношування став собака породи бігль. Стверджується, що ця процедура безпечна для собак. Також Цзідун додав, що здоров'я та тривалість життя клонованої особини не буде відрізнятися від звичайної.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені хочуть оживити мамонтів і заселити ними тундру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ