Змія

Турист знайшов мертвою найрідкіснішу змію Північної Америки – фото

Drew Martin

Істота намагалася проковтнути здобич, але все пішло не за планом

У парку коралових рифів імені Джона Пеннекампа у Кі-Ларго (США) турист знайшов мертвою найрідкіснішу змію Північної Америки, яка померла, бо подавилася багатоніжкою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sci Tech Daily.

Науковцям вкрай мало відомо про цю вінценосну змію, бо вона рідко зустрічається з людиною. Востаннє представника цього виду бачили приблизно 4 роки тому.

Турист повідомив про знахідку працівникам парку, які передали тварину Флоридському музею природничих наук. Там дослідники за допомогою комп'ютерної томографії створили 3D-модель змії і проаналізували пошкоджені тканини.

Змія
Змія
Фото: Florida Museum \ Jerald Pinson

У пащі вінценосної змії була сороконіжка, яку вона майже проковтнула. Річ у тому, що багатоніжка боролася до останнього та поранила свого ворога. Однак, рідкісного хижака зупинив не впорснутий токсин сороконіжки.

Дослідження показало, що змія намагалася проковтнути членистоногого і просто задихнулася. Її трахею защемило в тому місці, де окружність багатоніжки була найбільшою. У підсумку рідкісна змія задихнулася через те, що була перекрита подача повітря.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці знайшли найстарішого буревісника.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ