У Великій Британії з'явиться місце для сну, де можна рахувати справжніх овечок – фото

Компанія Emma Sleep вирішила оригінальним чином допомагати людям боротися з безсонням – створити затишне місце для спеціальної ночівлі, де блукатимуть пронумеровані овечки.

Співробітники британської компанії провели опитування 2 тисяч дорослих і встановили, що понад 40% мають проблеми з недосипанням. На думку гендиректора Emma Sleep Денніса Шмолці, треба вкрай відповідально ставитися до питання якісного сну, а тому він запропонував метод розв'язання цієї проблеми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Згідно з результатами опитування, виявлено наступне:

  • 23% опитаних вважають, що наразі якість їх сну сьогодні гірша, ніж будь-коли раніше;
  • 10% не можуть згадати, коли востаннє вдалося нормально поспати;
  • 21% важко заснути через побоювання, які стосуються кризи вартості життя;
  • 23% погано сплять через проблеми на роботі;
  • 14% користуються тактикою візуалізації (наприклад, рахують овець).

У рамках дослідження фахівці не встановили проблеми, які негативно впливають на сон. Однак, вони дізналися, завдяки чому покращується якість сну. Так, 23% респондентів відповіли, що це свіже повітря, а ще 19% – звуки природи.

Сон
Сон
Фото: Shutterstock

Читайте також:

У компанії Emma Sleep вивчили результати опитування та вирішили, що для вирішення проблем зі сном потрібно розробити та запустити спеціальну ночівлю за назвою Shleep Sanctuary, відкриття якої заплановано вже наступного року.

У рамках проєкту на схилі пагорба в Сассексі розмістять скляний купол, всередині якого буде 2-спальне ліжко. За скляними стінами блукатимуть пронумеровані овечки. Кожну з них потрібно розглянути, що може допомогти заснути, як і тактика візуалізації. Також у тур увійде вечеря, ранкове заняття йогою з інструктором та кошик для сніданку, в якому міститимуться локальні продукти.

Гендиректор компанії стверджує, що "підрахунок овець" – це не абсурдний стародавній спосіб, а науково підкріплений метод візуалізації, завдяки якому можна боротися з безсонням. А ви хотіли б відпочити у схожому місці?

Раніше "Дивогляд" розповідав, що архітектори побудували у лісі атмосферний і затишний дім-каюту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше